Kolektiv mladých hasičů

Kolektiv mladých hasičů při SDH Dolany funguje naplno od září 2024.

Kolektiv se schází pravidelně 1x týdně, a to ve čtvrtek od 18:00 do 19:00, nejčastěji na dětském hřišti nebo v budově obecního úřadu. Podrobnější rozpis naleznete v informacích pro školní rok.

Děti se učí o hasičské technice, o technických prostředcích požární ochrany, první pomoc, střelbu ze vzduchovky, vázání uzlů, základy topografie, používání buzoly a také se připravují ne nejrůznější soutěže či jezdí na tematické exkurze.

vedoucí kolektivu:

Gabriel Tóth

sdhdolanykl@gmail.com

Jak se stát mladým hasičem:

Stačí když zájemce přijde na nějaké setkání kolektivu mladých hasičů.

Mladým hasičem se může stát dítě od 6let (ve výjimečných případech od 3let). S jeho členstvím musí souhlasit zákonný zástupce.

Pro členství je nutné vyplnit přihlášku a dotazník, které naleznete níže. Vyplněnou přihlášku a dotazník stačí přinést na setkání kolektivu mladých hasičů.

Členský příspěvek je stanoven na 1.000 Kč za kalendářní rok.

Přihláška mladého hasiče:

Dotazník pro zájemce: